Kamuoyuna Duyuru

Bu hafta içinde Korona virüsüyle mücadele konusunda kitabımdaki karışımların bağışıklık sistemine etkisi ve kitabımda bulunan bilimsel araştırmaların incelenmesi için ulaşabileceğim heryere ulaşmaya çalıştım.Kimi yere mail attım, kimi yere başvuru yaptım kimi yere ise hazırladığım evrakları bıraktım. Hatta kendimi riske de attım. Biliyorsunuz kitapta korkularımdan bahsetmiştim. Bu benim kendi hayatımdan çok daha önemli bir durum.

Ayrıca biliyorsunuz ki kitap asıl olarak araştırmacılar ve bilim adamlarımız için acemice yazılmış bir kitap. Ama bir sürü bilimsel araştırma,deney ya da bu araştırmalara link içeriyor.

Gelen bildirimlere ve yaşadıklarıma göre kitabımda bahsettiğim karışımlar bağışıklık sistemini çok ciddi manada kuvvetlendiriyor. Bir çok hastalıktan iyileşmemin dışında, son 3.5 senede normal bir vücudun hasta olabileceği durumlardan hastalanmadan kurtulabildim. Acaba hastalanacak mıyım diye bir sürü denemem oldu. Aşırı sıcak havadan gelip terli terli klimanın karşısına geçmek, ya da -6 -8 derece hava sıcaklığında tek gömlekle dışarılarda gezinmek gibi durumlardan bahsediyorum.

3.5 senedir okuyuculardan da bir çok iyi haber aldım. Bende ki gelişmeleri zaten kitaptan dolayı biliyorsunuz.

Sadece kitaptaki bilimsel araştırmaların araştırılmasını ve karışımların denenmesini istiyorum. Amaç bağışıklık sistemini kuvvetlendirmekse karışımların doğru kullanıldığında bunu çok iyi başarabildiğine birinci elden şahit oldum ve denedim.

Şimdi şunu söylemek istiyorum: “Sayın yetkililer, eğer kitabımdaki bilimsel araştırmalar yanlışsa ve karışımlar bahsettiğim etkileri oluşturmuyorsa, beni cezalandırın. Bağışıklık sistemini ciddi manada kuvvetlendirmiyorsa beni cezalandırın. Ama lütfen önce araştırmaları inceleyin ve karışımları deneyin. Daha ne diyebilirim bilmiyorum. Gerçeklerin her zaman ortaya çıkma eğilimi vardır. Ve ben bulduklarımdan eminim. Ve 3.5 senedir bir çok şeye şahit oldum.

İnsan zihni, karmaşayı ve karışık bilgiyi sever. Ve bazı basit çözümlere tecrübe ve geçmiş bilgilerinden dolayı inanmak istemez.

Ben elimden geleni yapmaya çalıştım. Şu anda beklemek dışında yapabileceğim pek birşey kalmadı. Umarım bilim adamlarımız,araştırmaları inceler ve karışımları denerler.

Hepinize sağlıklı günler diliyorum. Umarım bu kaostan ve krizden dünya olarak bir an önce çıkarız.

Saygılarımla,
Vahdet Tobias Turkon

"Bu dünyanın en büyük ortak sorunu. Bu sorunu çözmeden önümüze getirilen diğer sorunları çözmemiz mümkün değil.Odağımızı kasıtlı yapılan yapay gündemlerle kaybetmeyelim. Yeterince kişi bunu anladığında diğer sorunlardan kurtulmamız için oldukça uzun zamanımız olacak.Ki bahsettiğimi anlayan dostlar, söylediklerimin doğruluğunu yaşayan dostlar kitabın ve içindeki bilgilerin yayılması için çok uzun zamandır çaba gösteriyor. Oralarda iyi insanlar,iyi araştırmacılar ve hiç bir şeyden haberi olmayan iyi bilim adamları olduğunu biliyordum. İnsanlığın size ihtiyacı var. Lütfen daha sık paylaşın. Araştırın,deneyimleyin ve en büyük gerçeğin peşinden ayrılmayın. Gerçekler bizi özgür bırakacak! "

Vahdet Tobias Turkon

Dünya Sağlık Örgütü'nün karışımdaki maddelerden birinin tüm içme sularına katılması gerektiğini açıklaması ve Gelecekten Mucize İksirler kitabı çıktıktan bir süre sonra ABD'de bir derneğin ABD başkanı Trump'a karışımdaki maddelerden biri hakkında mektup göndermesi nedeniyle kitap güncellenmiş ve 28.08.2019 tarihiyle 2. baskı yeni bilgilerle araştırmacı arkadaşların dikkatine sunulmuştur.

2. Baskı Şimdi Tüm Online Kitapçılarda

Kitabın 2. baskısı 59 sayfa olup, ön kapağın sağ alt kısmında turuncu yazıyla 2.baskı olduğu belirtilmiştir.