Gerçekler Bizi Özgür Bırakacak

Biliyorsunuz ki kitabım piyasaya çıkalı 5 seneye yaklaştı. Eğer düşünürsek, bu kitapta zaten yalan yanlış şeyler ya da zararlı şeyler olsaydı bu kitap 5 senedir piyasada devlet eliyle satılıyor olmazdı. Aksine kitabımda birilerinin bilmemizi istemediği gerçekler var. Riskli bir işti ama artık bir çok okuyucum gerçekleri biliyor. Açıkcası ok yaydan çoktan çıktı. Geçtiğimiz aylarda 4 kere twitterda tt olduk. Buna rağmen ana medya kuruluşları buna sessiz kaldı. Aslında bir çok kişi sessiz kaldı.

Sağolsun bir çok avukat arkadaş da bu süreçte bize yardımcı oldu. Çünkü gerçekten her yazılan yazıda avukat arkadaşlardan kontrol etmelerini istemek zorunda kaldım. Bu şekilde davrandım çünkü ortada bir sürü üçkağıt dönerken karışmayanlar, gerçekler ortaya sürüldüğünde karışabilirlerdi. Çünkü kitabın 2. baskısında açıkladığım gibi tarihi 1930’lara dayanan büyük bir oyunla karşı karşıyaydık. Bu en büyük oyundu. Belki de en acı oyundu.

Dünya Sağlık Örgütü’nün de geçen sene kitabı destekleyici açıklama yapması bize biraz daha güç verdi. Hoş 90 senedir konuşmamaları can sıkıcı ve sinir bozucu olsa da en azından doğru yolda olduğumu bilmem açısından benim için önemliydi.

Bu süreçte yaşadığımız gelişmelerin bir kısmını sizlerle paylaştım. Sitede çeşitli ciddi rahatsızlıklardan iyileşenler, zayıflayanlar ya da gençleşenler hakkında yazılarım da oldu. Bazı bloglara röportaj verdik. Okuyucularımdan zaten uzun zamandır çok güzel geri dönüşler alıyorum. Ve bunun için müteşekkirim. Aslında en son paylaştığım kamuoyu duyurusunu okuduysanız bu konuda ne kadar ciddi olduğumu da biliyor olmalısınız. Okumadıysanız durumu anlayabilmeniz için lütfen buraya tıklayarak okuyun.

Ne yazık ki bu süreç boyunca piyasaya karışımdaki maddelerin sağlıklı olmayan başka türleri de sürüldü. Mesela piyasada satılan bir türde incelediğim 2 kimyasal analiz raporuna göre radyoaktif maddeler ve endotoksinler var. Ki bunu da kamuoyu duyurusunu yaptığımız süreçte yetkililerle paylaştım. O yüzden araştırmacılar kitapta maddeler için verilen 3 numaranın da birebir aynı olmasına dikkat etmeli. Kitapta verilen rakamların ne aşağısı ne de yukarısı olmalı. Yeterince araştırırsanız doğru olan maddeleri bulabilirsiniz.

Hadi izin verelim gerçekler bizi özgür bıraksın. Korona, aids ve kanser gibi rahatsızlıklar bizi mutsuz edemesin. Ne diyabet için endişe edelim, ne dikkat eksikliği yaşayalım. Yürüyüşümüzü dizlerimizdeki kireçlenmeler yavaşlatamasın. Kalbimizi kapalı damarlar durdurmasın. Nefes alışımız, akciğerlerimizdeki astım yüzünden sekteye uğramasın. Beynimiz her zamankinden daha fazla çalışsın. Hadi izin verelim gerçekler bizi özgür bıraksın. Bizi yani tüm insanlığı… Ve de öyledir!

Saygılarımla,
Vahdet Tobias Turkon

"Bu dünyanın en büyük ortak sorunu. Bu sorunu çözmeden önümüze getirilen diğer sorunları çözmemiz mümkün değil.Odağımızı kasıtlı yapılan yapay gündemlerle kaybetmeyelim. Yeterince kişi bunu anladığında diğer sorunlardan kurtulmamız için oldukça uzun zamanımız olacak.Ki bahsettiğimi anlayan dostlar, söylediklerimin doğruluğunu yaşayan dostlar kitabın ve içindeki bilgilerin yayılması için çok uzun zamandır çaba gösteriyor. Oralarda iyi insanlar,iyi araştırmacılar ve hiç bir şeyden haberi olmayan iyi bilim adamları olduğunu biliyordum. İnsanlığın size ihtiyacı var. Lütfen daha sık paylaşın. Araştırın,deneyimleyin ve en büyük gerçeğin peşinden ayrılmayın. Gerçekler bizi özgür bırakacak! "

Vahdet Tobias Turkon

Dünya Sağlık Örgütü'nün karışımdaki maddelerden birinin tüm içme sularına katılması gerektiğini açıklaması ve Gelecekten Mucize İksirler kitabı çıktıktan bir süre sonra ABD'de bir derneğin ABD başkanı Trump'a karışımdaki maddelerden biri hakkında mektup göndermesi nedeniyle kitap güncellenmiş ve 28.08.2019 tarihiyle 2. baskı yeni bilgilerle araştırmacı arkadaşların dikkatine sunulmuştur.

2. Baskı Şimdi Tüm Online Kitapçılarda

Kitabın 2. baskısı 59 sayfa olup, ön kapağın sağ alt kısmında turuncu yazıyla 2.baskı olduğu belirtilmiştir.