Gelecekten Mucize İksirler Arka Kapak

Ben yaptıklarım sayesinde Şeker Hastalığını yenmiş, 1.5 ayda 20 kilo vermiş, kaybettiği saçları geri kazanmış, damar tıkanıklığı, tansiyon ve kalp sorunlarının üstesinden gelmiş, antidepresan ilaçları bırakmış, karaciğerini ve böbreğini temizlemeyi başarmış, sindirim sorunlarını tamamıyla halletmiş, nefes darlığı probleminden sıyrılmış, yorulunca ayaklarında meydana gelen şişme problemlerinden kurtulmuş , kemik erimesini tersine döndürmüş, diş ağrılarından artık acı çekmeyen, dikkat eksikliği ve hiperaktivite sorunu da halletmiş ve artık nezle, grip ya da soğuk algınlığı gibi hastalıklara yakalanmayan bir adamım. Bunların hepsi sadece 3 ayda oldu. Keşke bu bilgilere kanserden 3 aile üyemi kaybetmeden sahip olsaydım.

Bu kitapta kendi üzerimde yaptıklarımı tüm dünyanın bilmesini istiyorum ve sağlam bilimsel dayanaklarla bilgilerimi sizinle paylaşıyorum. Dünyada çok kötü bir oyun oynandığı için yaptıklarımı paylaşmak benim açımdan çok riskli. Ancak bu bildiklerimin ağırlığını taşıyarak yaşamımı sürdüremem. Şimdilik benim sadece Dünyayı düşünen biri olduğumu söylemem yeterli.Ve de öyledir!

Kitabı alan okuyucular lütfen ek bilgiler içeren videoları izlemeyi de unutmasın. Videoları izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.