Şeker Hastalığı ve Şeker Hastalığına Bağlı Bacaklardaki Damar Tıkanıklığından Kurtulan Bir Okuyucum

Bursadan çok sevdiğim bir dostumun annesi ve teyzesinin şeker hastalığı varmış. Ayrıca teyzesinin bacaklarında sinir tahribatı oluşmuş ve doktor iyileşmez demiş. Aslında dostumun paylaştığı şeyi aynen paylaşacağım aşağıda:

NYL: “Annemin şekeri ve tahlilleri çok iyi. Ama asıl bomba teyzem. Onunda şekeri vardı ve ayrıca bacaklarında ki sinirler etkilenmişti bu durumdan. Şekeri zaten harika ama bacak sinirlerinde ki tahribat %80 oranında iyileşti. Üstelik doktorun iyileşmez demesine rağmen. Doktor da şaşkın:) “

Bu konuşma dostumun annesi ve teyzesi karışımları kullanmaya başladıkları ilk zamanlarda yapıldı. Bundan bir süre sonra teyzesinin bacaklarındaki tıkanıklık ve sinir tahribatının tamamen düzeldiğini öğrendim. Teyzesi günde 2 bardakla 2. Karışıma başlamış ve arttırarak videolarda söylediğim üst sınıra kadar kullanmış ve hala da kullanıyormuş. Tekrar belirtmeliyim ki ben doktor değilim. Ve kitabımda tavsiye kitabı değil. Kitabım bilim adamlarımıza yeni bir bakış açısı kazandırmak için yazıldı. Ayrıca bulduğum çözümlerimi de uydurmadım. Kitapta belirttiklerimin yanında elimde başka bilim adamları ve doktorlar tarafından yapılmış çok fazla araştırma var. Riskli bir iş yapıyorum ve desteğiniz benim için çok önemli. Paylaşımlarınız ve geri dönüşleriniz bana ciddi bir güç katıyor. Ve her zaman desteğinize ihtiyacım var. Okuduğum bir habere göre dünyadaki insanların %75 i bir sebepten dolayı hastaymış. Bu devasa bir oyun. Ve ben bu oyunu tek başıma bozamam. Artık çevremde kanserden ya da diğer hastalıklardan ölen,acı çeken,hayatı mahvolan kimseyi görmek istemiyorum.

"Bu dünyanın en büyük ortak sorunu. Bu sorunu çözmeden önümüze getirilen diğer sorunları çözmemiz mümkün değil.Odağımızı kasıtlı yapılan yapay gündemlerle kaybetmeyelim. Yeterince kişi bunu anladığında diğer sorunlardan kurtulmamız için oldukça uzun zamanımız olacak.Ki bahsettiğimi anlayan dostlar, söylediklerimin doğruluğunu yaşayan dostlar kitabın ve içindeki bilgilerin yayılması için çok uzun zamandır çaba gösteriyor. Oralarda iyi insanlar,iyi araştırmacılar ve hiç bir şeyden haberi olmayan iyi bilim adamları olduğunu biliyordum. İnsanlığın size ihtiyacı var. Lütfen daha sık paylaşın. Araştırın,deneyimleyin ve en büyük gerçeğin peşinden ayrılmayın. Gerçekler bizi özgür bırakacak! "

Vahdet Tobias Turkon

Dünya Sağlık Örgütü'nün karışımdaki maddelerden birinin tüm içme sularına katılması gerektiğini açıklaması ve Gelecekten Mucize İksirler kitabı çıktıktan bir süre sonra ABD'de bir derneğin ABD başkanı Trump'a karışımdaki maddelerden biri hakkında mektup göndermesi nedeniyle kitap güncellenmiş ve 28.08.2019 tarihiyle 2. baskı yeni bilgilerle araştırmacı arkadaşların dikkatine sunulmuştur.

2. Baskı Şimdi Tüm Online Kitapçılarda

Kitabın 2. baskısı 59 sayfa olup, ön kapağın sağ alt kısmında turuncu yazıyla 2.baskı olduğu belirtilmiştir.