DİKKAT: Bu sayfa bir çok okuyucunun Gelecekten Mucize İksirler kitabında adı geçen karışımlardaki maddeleri edinememesi ya da çok yüksek fiyatlarda edinebilmesi nedeniyle araştırmacılar için hazırlanmıştır. (15.06.2020) Buradaki ürünler kitabı okumayanlar için uygun değildir.

————-

“Biliyorsunuz ki kitabım piyasaya çıkalı 5 seneye yaklaştı. Bu süreçte yaşadığımız gelişmelerin bir kısmını sizlerle paylaştım. Bunun dışında kitabımdan faydalanarak kanser gibi çok ciddi rahatsızlıklardan iyileşen okuyucularla artık aile gibi olduk. Ve çok uzun zamandır, okuyuculardan maddeleri bulamadıklarına dair mesajlar alıyorum. 4 senedir buna direndim ama gerek okuyucuların bulamaması, gerekse bulanların çok yüksek fiyatlara bulması benim harekete geçmeme neden oldu. Ayrıca bu süreç boyunca piyasaya karışımdaki maddelerin kullanım için uygun olmayan, sağlıklı olmayan başka türleri de sürüldü. Ayrıntılı bilgi için lütfen Gerçekler Bizi Özgür Bırakacak ve Kamuoyuna Duyuru yazılarımı okuyun.
Şu anda kitapta adı geçen 2. karışımdaki maddelerin her birinden 1’er kilo olmak üzere toplamda 2 kilo özel üretim yaptırdık. Maddelerin assay,ec ve cas noları kitaptakiyle birebir aynıdır. Her iki üründe Avrupa üretimidir. Hatta şu anda ne yazık ki aynı ürünlerden birinin bazı sitelerde kg fiyatı 1100 euro civarında.

Kredi kartıyla ödeme kullanılmaktadır. Şu an itibariyle bu 2 kglık paketin fiyatı 300 TL’dir. Bu 300 tl’ye kdv ve kargo ücreti dahildir.

Ürünler barkodlu ve batch noludur.

Kargo günümüz pazartesi olacaktır. Ödeme yaptıktan sonra kargonuz bir sonraki ilk pazartesi veya ikinci pazartesi gönderilecektir. Faturanız mail adresinize gönderileceği için ve kargonuz yola çıkmadan telefonla teyit edeceğimiz için lütfen formu doldururken bilgilerde hata olmamasına özen gösteriniz. Paketleri açtıktan sonra maddeleri nem geçirmeyecek cam kavanoza ya da bir başka kaba koymanız iyi olacaktır. Okuyucularımız ve biz bu şekilde yapıyoruz.

Satın Almak İçin Lütfen Tıklayın

Satın alarak, verdiğim bilgilerin doğru olduğunu, kimyasal maddelerin geriye iadesinin olmadığını,kimyasal maddelerin geri iade aşamasında ürüne müdehaleden emin olamayacağımızdan dolayı sakıncalı olabileceğini, vermiş olduğum bilgilerin Gelecekten Mucize İksirler sitesi, Vahdet Tobias Turkon, faturalandırmayı yapacak Matnet Internet Hizmetleri ve Eğitim Danışmanlığı, kargo firması ve ödeme firması dışında kullanılmayacağını kabul ediyorum.

Not: Satış linki stok sayımıza göre ayarlanmaktadır. Stoğumuzda ürün yoksa aktif olmayacaktır. Böyle bir durumla karşılaşırsanız lütfen bir kaç gün içinde tekrar deneyiniz.